Davet

Ülkemizin saygın kimya bilim insanları,

9. Ulusal Analitik Kimya Kongresi düzenleme komitesi olarak, sizleri 19-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Konya NOVOTEL Convention Center’da gerçekleştirilecek olan kongremize davet etmekten büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

Tarihi milattan önce 7000’li yıllara dayanan Konya, insanlık tarihi açıdan önemli medeniyetlere sahne olmuş, oldukça zengin bir kültürün izlerini bağrında taşıyan, Mevlana gibi yetiştirdiği İslam büyükleri ile gönülleri fetheden, tarihi ipek yolunun ticaret ve konaklama merkezi olarak adeta bir müze şehir kimliğine sahip olan istisna bir şehirdir. Türk tarihinin en eski ve kıymetli eserlerini sinesinde barındıran, bir gönül diyarıdır Konya. Günümüz modern mimarisi, Mevlana Müzesi, Bilim Merkezi, Seksen binde Devr-i Alem Parkı, Kelebekler Vadisi, Çatalhöyük Antik Kenti ve tarihi 7000 yıl öncesine dayanan açık hava müzesi Sille’si ile gezilmesi, görülmesi, yaşanması gereken bir şehirdir Konya…

Sizleri Anadolu’nun tam da kalbinde, en güzel şekilde ağırlamak bizlere onur verecektir. Kongremiz; davetli konuşmalar, sözlü ve poster sunumlar, bilimsel ve sosyal aktivitelerden oluşacaktır.
Kongre konularımız: Analitik Kimya, Spektroskopik Analizler, Elektrokimyasal Analizler, Nanosensörler, Nanomateryaller, Elektrokimyasal Sensörler, Kimyasal Sensörler, Biyosensörler, Biyomateryaller, Materyallerin Fiziksel ve Kimyasal Özellikleri, Organik, İnorganik ve Elektrokimyasal Sentezler, Materyal Kimyası, Çevre Kimyası, Gıda Kimyası, Kemometri, Zirai Kimya, Jeokimya, Farmasötik Kimya, Enerji Kimyası, Arkeokimya, Su Kimyası, Petrokimya, Kimya Mühendisliği.

Kongre ile ilgili tüm genel bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Sözlü ve poster sunumlarınızın özetlerini internet sitemizde yer alan çevrimiçi kayıt sistemini kullanarak kaydınızı oluşturduktan sonra, 15 Aralık 2017 tarihinden itibaren yüklemeye başlayabilirsiniz.

Kongre ile ilgili tüm sorularınızı bilgi@analitikkimya2018.com adresine iletebilirsiniz.

Kongremize katkı ve katılımınız için hepinize şimdiden teşekkür ederiz.